Müşteri Hizmetleri 0322 50 50 050
sistem@sistememlak.biz
Yönetici Girişi

Yönetici Girişi

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 Mehmet Ali FARSAK ve Mehmet Fatih DEMİRTAŞ tarafından 12 yıllık bilgi birikim ve tecrübenin temelini attığı SİSTEM EMLAK 30.08.2007 tarihinde ADANA / ÇUKUROVA TOROS mah kurulmuştur. Kurulduğu yıl kurumsal yapısı, yönetimi ve müşteri ilişkileri ile farkını ortaya koyan SİSTEM EMLAK, sektörün ihtiyacı olan kurumsal yapısını 2008 yılında KURTTEPE caddesi’nde 2010 yılında T.ÖZAL bulvarına ‘da taşıdı. Üç şubesi ve onlarca gayrimenkul danışmanı ile HAYALPARK merkez , KURTTEPE şub ve T.ÖZAL şubeleri ile hizmet veren SİSTEM EMLAK 30.08.2014 kuruluş yıl dönümünde tüm şubelerini ADANA / SEYHAN PINAR MAH TÜRKMENBAŞI BULVARINDA bulunan 3 katlı shovrum mağaza’da tek çatı altında toplandı. Sürekli genişleyen kadrosu ve kaliteden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile 05.06.2008 yılından beri SİSTEM EMLAK LTD. ŞTİ. olarak çalışmalarına devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

İnsanlığa fayda sağlayacak, Mutlu edecek, Yaşamlarının en güzel anlarını yakalayacakları ortamları onlara sunmak için, Prensipli, Dürüst, Güvenilir, Çalışkan kadrolarla daha büyük kitlelere ulaşmak için maddi manevi hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan, Varlığımızı gelecek nesillere taşımak.

VİZYONUMUZ

Kurumsal kimliğimizle, Her alanda yüksek hizmet kalitesini yaşamak ve Müşterilerimize yaşatarak, Sektörünün ÖNCÜ ve LİDER kuruluşu ÜNVANINI sürdürmektir.

Pınar Mh Ali Bozdoğanoğlu Blv. Golden Tower St A/Blk 26/E Seyhan Adana

Bizi takip edin!

Copyright © 2016 Sistem Emlak | Tüm Hakları Saklıdır

Tasarım iQ Digital